POZnań

Poznań za pół ceny – będzie jubileusz!

Bańki mydlane na Starym Rynku  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Akcja Poznań za pół ceny każdego roku przyciąga wuchtę wiary z całej Polski. Przygotowywane atrakcje kuszą również samych poznaniaków, którzy chętniej i liczniej niż zwykle, w te dni odwiedzają restauracje, muzea czy galerie. Tegoroczna, jubileuszowa edycja tej akcji odbędzie się w 2 ostatnie dni kwietnia i będzie doskonałym początkiem długiego, majowego weekendu.

Każdego roku uświadamiamy naszym gościom, że do Poznania można i warto wracać, odkrywając przy każdej wizycie zupełnie nowe atrakcje – przekonuje Jan Mazurczak, Prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej – wiemy, że nasz projekt doczekał się już stałych klientów.

Również i tym razem wszyscy, którzy będą w tym czasie w Poznaniu mogą liczyć na unikalny program turystyczny. Będą również zniżki w restauracjach, kawiarniach, a także niecodzienne propozycje u sprawdzonych partnerów akcji, reprezentujących najważniejsze atrakcje turystyczne Poznania i okolic.

Akcja Poznań za pół ceny organizowana jest przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną corocznie od 2008. To oczywiście duża gratka nie tylko dla miłośników dobrego, a te dni na dodatek tańszego, kosztowania specjałów z bogatej oferty restauratorów.

Zadowoleni będą również miłośnicy aktywnego wypoczynku. Gości zapraszać będą między innymi zoo, palmiarnia, baseny, czy parki linowe. Jest także przygotowana bogata oferta warsztatów, kursów i animacji. Na ten specjalny weekend przygotowują się także muzea, ale ciekawie zapowiada się oferta kulturalna i rekreacyjna.

Dla gości, którzy przyjadą do Poznania z daleka przygotowane będą zniżki na noclegi. Będą to zarówno budżetowe propozycje hostelowe, jak i luksusowe marki hoteli sieciowych.

Dzięki świadomej współpracy usługodawców możemy zaproponować szeroki wachlarz doskonałych jakościowo usług i unikalny, bezpłatny program turystyczny – dodaje Jan Mazurczak – po dziewięciu już latach wspólnego budowania marki doczekaliśmy się dziesiątej, jubileuszowej edycji akcji.

Będzie z pewnością ciekawie, różnorodnie i niezwykle kolorowo. Już teraz zapraszamy wraz z Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną, na dziesiątą, jubileuszową edycję akcji Poznań za pół ceny, która odbędzie się w weekend 29-30 kwietnia!

Poznań za pół ceny 2017

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter, PLOT

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz