BizNews

Brytyjska klinika otwiera swój oddział na Strzeszynie

Before & After  Foto:

Poznań staje się nie tylko atrakcyjny dla wielkich korporacji, ale także dla małych i średnich europejskich przedsiębiorstw. Zagraniczne firmy dostrzegają nie tylko wykwalifikowaną kadrę zawodową, ale także rynek dla swoich usług, realizowany wspólnie z polskimi partnerami.

Before & AfterBrytyjska firma Skalp postanowiła już dziś ulokować w Poznaniu centrum swoich usług medycznych związanych z pozbyciem się łysiny.

Coraz większą grupę naszych klientów w Londynie i Edynburgu stanowią Polacy. To znaczący odsetek, dlatego postanowiliśmy otworzyć naszą klinikę w Poznaniu. Dlaczego Wielkopolska? Nie, dlatego, że jest tu najwięcej łysych mówi Jason Piris z londyńskiej kliniki Skalp, ale przede wszystkim ze względu na dobre skomunikowanie regionu z Anglią i Europą, konkurencyjność na rynku pracy i optymalne koszty prowadzenie biznesu.

W najbliższą sobotę na poznańskim Strzeszynie odbędzie się pokazowy zabieg mikropigmentacji, czyli tatuażu medycznego, dzięki któremu łysa głowa sprawia wrażenie pełnej krótko przystrzyżonych włosów.

Mikropigmentcja to przystępny cenowo (w porównaniu np. z przeszczepem włosów), niechirurgiczny zabieg, który jest rozwiązaniem problemu wszystkich rodzajów łysienia. Podczas zabiegu wprowadza się w skórę głowy naturalne pigmenty, które zmieszane z naturalnymi włosami sprawiają wrażenie głowy pełnej włosów. Ten zabieg – dotychczas znany tylko gwiazdom i celebrytom dostępny jest także w Polsce.

Pokazowy zabieg mikropigmentacji odbędzie się w gabinecie Kliniki Skalp Polska podczas Dnia Otwartego przy ulicy Suwalskiej 23, w sobotę 12 lipca pomiędzy godz. 10:00 a 18:00.

Marcin 1

materiał promocyjny

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz