POZnań

Poznań Game Arena otwarta dla wszystkich!

PGA 2017 - Poznań 6.10.2016 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
PGA 2017 - Poznań 6.10.2016 r.

Poznań Game Arena otworzyła dzisiaj swoje podwoje dla wszystkich zwiedzających. Już od rana hale targowe szturmują tłumy zwiedzających, którzy podziwiać będą mogli zmagania zawodników w Pucharze Polski Cybersportu. Odbędą się także liczne turnieje i atrakcje dla zwiedzających.

Harmonograł rozgrywek Puchar Polski Cybersportu w CS:GO prezentuje się następująco:
10:40 półfinał #1 | OFF-MODE Black vs tomorrow.gg
14:00 półfinał #2 | PRIDE vs. Venatores
17:20 WIELKI FINAŁ

W pawilonie 7A w godzinach 10-16.00 na stoisku ASUSa odbędą się otwarte kwalifikacje offline turnieju Republic Of Gamers – Join The Republic Community Challenge. Każdy ma szansę spróbować swoich sił, wygrać miejsce w drużynie i reprezentować Polskę podczas finałów w Szwecji. Selekcjonerem, a zarówno kapitanem drużyny będzie zeszłoroczny zwycięzca ROG JTR CC, Piotr “izak” Skowyrski!

Dodatkowo zwiedzający będą mogli wziąć udział w ekscytujących turniejach z nagrodami w Tekken 7, Forza Motorsport 7, Project Cars, Hearthstone, League of Legends, Overwatch, FIFA 2018, PES 2018 i wiele innych!

Super Mario Odyssey, Mario Kart 8 Deluxe, SKYRIM i Arms na Nintendo Switch, Assassin’s Creed Origins oraz Forza Motorsport 7 na Xbox One X, Escape from Tarkov, Frostpunk, Gwint, Warhammer II Total War i ponad 150 polskich produkcji. To tylko mały fragment premier, które będzie można zobaczyć jeszcze tylko dzisiaj i jutro na Poznań Game Arena 2017. Zwiedzający w każdą z tych gier mogą zagrać na jednym z ponad 1500 stanowisk do gry. W systemie Free2Play dostępne są najlepsze komputery PC, mocarne laptopy gamingowe, konsole, urządzenia mobilne, symulatory oraz sprzęt VR/AR.

Dzisiaj każdy będzie mógł spotkać się ze swoimi idolami: streamerami, YouTuberami, eSportowcami, game developerami. Wśród plejady gwiazd będzie Izak, Jankos, Stuu, JDabrowsky, czy Gimper. W pawilonie 6 startuje także wydarzenie towarzyszące – największy w Polsce meet-up z YouTuberami Stars4Fans.

Dzisiaj na scenie głównej Twitch w pawilonie 6A odbędzie się pokaz wiedźmińskiej gry GWINT od CD Project Red, a na małej scenie w pawilonie 5A m.in. Frostpunk od 11 bit studios, The Chronicles of Nyanya od fat Dog Games, czy We. The Revolution od Klabater. Poza tym w pawilonie 5A warto zapoznać się ze wszystkimi ponad 150 produkcjami indie games!

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz