POZnań

Poznajesz tych bandytów?

Poszukiwani przez Policję (1)  Foto:

Poznańska policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób podejrzewanych o dokonanie rozboju. Sprawcy napadu na kobietę wkrótce po zabraniu jej torebki dokonali płatności przy użyciu karty bankomatowej.

PoszukiwaniDo rozboju doszło na początku października ubiegłego roku w rejonie przystanku autobusowego u zbiegu ulic Wilczak i Słowiańskiej. Nieznany sprawca będąc w towarzystwie innej osoby podszedł do pokrzywdzonej, zaatakował ją posługując się gazem łzawiącym a następnie zabrał jej torebkę w której była m.in. karta płatnicza.

Jak ustalili śledczy niecałe pół godziny później utracona karta została wykorzystana do zapłacenia za zakupy w jednym ze sklepów. Całość zarejestrowała kamera monitoringu. Na zdjęciach widać kobietę i mężczyznę.

Prowadzący sprawę podejrzewają, że to właśnie kobieta i mężczyzna są sprawcami rozboju.

Policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości podejrzanych. Kontaktować się można osobiście z Komisariatem Policji Poznań Północ lub pod numerami telefonów: 61 84 146 17, 61 84 146 82. Można też dzwonić przez całą dobę pod numer alarmowy 997. Policja zapewnia anonimowość.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz