Polonia Poznań – KS Kąsinowo (na żywo)

Polonia Poznań (m) - LKS Baborówko - Poznań 12.11.2017 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Polonia Poznań (m) - LKS Baborówko - Poznań 12.11.2017 r.

W piątek Poloniści odbyli ostatni trening, przed ostatnim w tym sezonie meczem ligowym na swoim boisku. W niedzielny poranek zmierzą się z KS Kąsinowo, który w tym sezonie radzi sobie naprawdę dobrze. W 10 meczach zdobyli 22 punkty (7 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki). Poloniści powalczą o podtrzymanie wspaniałej serii i zakończenie bezbłędnego sezonu bez straty punktu.

Zapraszamy w niedzielę o 11:00, na stadion przy ulicy Harcerskiej.

Polonia Poznań

3 - 0

KS Kąsinowo
KS Kąsinowo

• 85' 100% Sytuacja Niestety armata Polonii Poznan dziś ma rozreguloway celownik MIKOŁAJ RTAJCZAK nie wykorzystuje sytuacji.

• 80' Polonia nadal w natarciu
  • 77' Piotr Mandrysz goolll przepiękne uderzenie głowa

• 75 Goool dla Polonii
  • 45+1 Sędzia kończy pierwsza połowe
  • 45' Tym razem rzut rożny dla gości
  • 44' Rzut rożny dla Poloni strzał głowa mija się z słupkiem bramki gości
  • 42' Dużo gry w środku pola obu drużyn
  • 39 Dużo wymian podań w środku boiska
  • 36' Polonia cały czas w natarciu
  • 31' Kilka stałych fragmentów gospodarzy wynik jednak nadal bez zmian
  • 28' Polonia stara zdobyć się kolejna bramkę
  • 24' Kolejny rzut rożny gości
  • 23' Wspaniała interwencja Dawida Pieniaka ratuje przed starta bramki
  • 20' Mimo dwubramkowej starty goście stawiają opór i szukają swojej szansy
  • 18' Tłok w polu karnym Poloni kilka uderzeń naszczescie ratujemy się z opresji
  • 17' Zagrożenie pod polem karnym Poloni
  • 15' Piękna akcja prawa strona która rozpoczął nasz wirtuoz Łukasz Tuliszka wraz z Krystanianem Poprawskim asysta naszego wspaniałego prawego obrońcy a strzelcem Artur Janiszewski