Sport

Ostatnie 300 miejsc na półmaraton

6. Poznań półmaraton - 7.04.2013 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

6. Poznań półmaraton - 7.04.2013 r. Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterPoznań biegami stoi. jesli czujesz się przygotowany, możesz jeszcze wziąć udział w 7. Poznań Półmaratonie. 20 marca o godz. 8:00 zostaną uruchomione dodatkowe zapisy. Przekazujemy pulę 300 wolnych miejsc. Zapisy będą możliwe wyłącznie przez znajdujący się na stronie internetowej biegu formularz zgłoszeniowy – informuje Monika Prendke z POSiR.

Z 8000 zapisanych uczestników, opłatę startową na dzień dzisiejszy uiściło niespełna 7100. Ta mniejsza liczba wpłat pozwala nam uruchomić dodatkową pulę zapisów – dodaje Dyrektor Półmaratonu Łukasz Miadziołko. Ponadto wspólnie z zespołem dokonaliśmy pewnych korekt na mecie, w wyniku których zyskaliśmy większą przestrzeń nad Maltą, m.in. zmniejszyliśmy strefę kibica, zmieniliśmy lokalizację sceny do dekoracji zwycięzców – dodaje Dyrektor Miadziołko.

Każdy uczestnik na mecie otrzyma medal, ciepły posiłek oraz napoje. Dodatkową atrakcją będzie losowanie samochodu osobowego. Szansę na wygraną mają wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg w regulaminowym czasie. By wziąć udział w losowaniu należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wypełnić kupon i wrzuć go do urny znajdującej się na stoisku Toyoty, podczas odbywających się w dniach 4 i 5 kwietnia w Arenie Targów Expo. Losowanie odbędzie się 6 kwietnia na scenie głównej po zakończeniu biegu.

7.Poznań Półmaraton odbędzie się 6 kwietnia br. Biegacze wystartują o godzinie 10:00 z ulicy abpa. A. Baraniaka, dziesięć minut wcześniej na trasę wyruszą zawodnicy na rolkach i wózkach. Organizatorzy spodziewają się blisko 7500 zawodników.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz