Tarnowo Podgórne

Nowe przedszkola na nowy rok szkolny

Przedszkole Publiczne Kryjówka  Foto: Przedszkole Publiczne Kryjówka

Dwa nowe przedszkola zostaną otwarte wraz z nowym rokiem szkolnym. Jedno w Tarnowie Podgórnym, a drugie w Baranowie. Do obu trwa rekrutacja dzieci.

To przedszkola publiczne Kryjówka w Tarnowie Podgórnym oraz Malowane Słonie prowadzone są przez Natalię Aleksandrov. Prowadzeniem przedszkoli, których ma już osiem, zajmuje się ona od 2013 roku.

Szczególnie duży nacisk kładziemy na kontakt z lokalnym środowiskiem, współpracujemy z gminą Tarnowo Podgórne, bibliotekami, strażą pożarną, szkołami i domami kultury – podkreśla właścicielka przedszkoli..

Oba budynki zostały wybudowane specjalnie na potrzeby przedszkolaków, w obu pracuje też wykwalifikowana kadra pedagogiczna a dla przedszkolaków przygotowano różnorodny plan zajęć. Prowadzone będą warsztaty naukowe, zajęcia teatralne, zajęcia plastyczno-techniczne, zajęcia umuzykalniające czy naukę drugiego języka obok języka angielskiego. Uczestnictwo dziecka w zajęciach do 5 godzin jest bezpłatne.

Przyjmujemy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat – dodają pracownicy przedszkoli – aby zapisać dziecko do przedszkola wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość e-mail.

Użyte w artykule zdjęcia: Przedszkole Publiczne Kryjówka

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz