Firma POZnań

Networking dla kobiet przedsiębiorczych

Klub Kobiet Przedsiębiorczych  Foto: KPP/facebook

Basia Metelska – twórczyni marki Pola Parysek, do niedawna kuratorka Art & Fashion Festival by Grażyna Kulczyk będzie gościem pierwszego w tym roku spotkania Klubu Kobiet Przedsiębiorczych.

Klub Kobiet Przedsiębiorczych Foto: KPP/facebook– Nasze spotkania oraz wykłady pozwalają zapoznać się z najnowszymi trendami w biznesie i zarządzaniu. Wybieramy tematy, które są istotne z praktycznego punktu widzenia, inspirujemy do rozwoju i odważnego realizowania własnych, indywidualnych pomysłów – mówi organizatorka Ewa Dominiak i dodaje: Istotnym elementem każdego spotkania jest część networkingowa – po zakończonym wykładzie Panie mają czas, by porozmawiać, poznać się, wymienić się doświadczeniami, czy nawiązać współpracę. To element równie ważny jak wykłady specjalistów.

Pomysłodawczyniami oraz organizatorkami poznańskiego Klubu Kobiet Przedsiębiorczych są Ewa Dominiak oraz Joanna Stankiewicz – właścicielka Babilądu – Ośrodka Rozwoju Osobistego Kobiet.

Skąd pomysł na tego typu spotkania? – Każda z nas prowadzi już od kilku lat własną firmę, stąd wiemy na jakie problemy może natknąć się bizneswomen. Jesteśmy świadome, że zwłaszcza w przypadku małych firm przedsiębiorcza właścicielka, musi zdobywać kompetencje i poszerzać wiedzę na wielu płaszczyznach i temu właśnie mają służyć nasze spotkania – mówi Joanna Stankiewicz.

BUDOWANIE MARKI, prowadząca: Basia Metelska
2 kwietnia 2014, godz. 18.00, Jadalnia, ul. Grunwaldzka 182.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz