Stare Miasto

Najlepsi jeźdźcy nagrodzeni na Hipodromie Wola (foto)

Ostatni dzień Mistrzostw Na Hipodromie Wola  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Zakończyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Ujeżdżeniu i WKKW. Pierwszy z tych konkursów to elegancja, drugi to dynamizm. Oba wymagają od jeźdźców i koni niezwykłych umiejętności. Gratulujemy zatem wszystkim, którzy zdecydowali się stanąć do tej rywalizacji i tym, którzy stanęli na podium.

Oto wyniki zakończonych konkursów na Hipodromie Wola:

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI WE WSZECHSTRONNYM KONKURSIE KONIA WIERZCHOWEGO (WKKW) SENIORÓW

1. Jan Mossakowski na koniu Jolly (klub KJ CWJ), 2. Henryk Święcicki na koniu Fuksja (klub Baborówko), 3. Bartosz Humpich na koniu Falkonet (klub LKS Cwał Baborówko)

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI WE WSZECHSTRONNYM KONKURSIE KONIA WIERZCHOWEGO (WKKW) JUNIORÓW

1. Aleksandra Grzybkowska na koniu Alpacino (klub Dominanta Kicin), 2. Zuzanna Burkert na koniu Hesja (klub Abaria Iwno), 3. Agata Górecka na koniu Kirkor (klub Dominanta Kicin)

MISTRZOSTWA POWIATU POZNAŃSKIEGO WE WSZECHSTRONNYM KONKURSIE KONIA WIERZCHOWEGO (WKKW) SNIORÓW

1. Jan Mossakowski na koniu Jolly (klub KJ CWJ), 2. Henryk Święcicki na koniu Fuksja (klub Baborówko), 3. Bartosz Humpich na koniu Falkonet (klub LKS Cwał Baborówko)

OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA WE WSZECHSTRONNYM KONKURSIE KONIA WIERZCHOWEGO (WKKW) SENIORÓW

1. Jan Mossakowski na koniu Jolly (klub KJ CWJ), 2. Henryk Święcicki na koniu Fuksja (klub Baborówko), 3. Bartosz Humpich na koniu Falkonet (klub LKS Cwał Baborówko)

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W UJEŻDŻENIU

SENIORZY

1. Jagienka Łukomska na koniu Flying Dnacer (klub Rancho Poznań), 2. Adrianna Menes na koniu Corleo (klub Lotus Poznań), 3. Monika Lebioda na koniu Muskar (klub HBC Lasocice)

JUNIORZY

1. Stanisław Stołowski na koniu Magnes (klub LKJ Abaria Iwno), 2. Ewa Kurnik na koniu Dukat (klub Kłos Budzyń), 3. Magdalena Knasiecka na koniu Bacio di Brentano (bez przynależności klubowej)

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Ujeżdżeniu

1. Jagienka Łukomska na koniu Flying Dnacer (klub Rancho Poznań), 2. Adrianna Menes na koniu Corleo (klub Lotus Poznań), 3. Marta Stołowska na koniu Reszka (klub Abaria Iwno)

OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA W UJEŻDŻENIU

1. Natalia Knypińska na koniu Ruczaj (klub LKS Cwał), 2. Marek Wojnowski na koniu Gard (klub SJ Baborów), 3. Magdalena Ludwiczak na koniu Irlandia D (klub Sokół Dama)

Prezentujemy też pierwszą część galerii, którą będziemy jeszcze uzupełniać (fotogalerię z pierwszego dnia znajdziecie TUTAJ)

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz