K U L T U R A

Muchy na koniec lata

Oby tylko pogoda dopisała w ten ostatni weekend tegorocznych wakacji. Choć pewnie nawet deszcze nie przestraszy tych, którzy wybierają się na koncert poznańskiego zespołu Muchy. Będzie to równocześnie pożegnanie z Maltańską Sceną Muzyczną.

Bezpłatne koncerty odbywające się przez całe wakacje okazały się dobrym pomysłem, frekwencja dopisywała nawet podczas dni burzowych – mówi Zbigniew Madoński, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji – poznaniacy już dopytują, czy powtórzymy akcję za rok i mogę potwierdzić, że w 2016 roku Żywiec Miejskie Granie ponownie zawita na Maltańską Scenę Muzyczną.

Przez całe wakacje w weekendy nad Maltą pojawiali się fani dobrej muzyki, a na scenie wystąpili między innymi Kamp, Natalia Przybysz, czy Pablopavo i Ludziki.

Finałem akcji jest koncert poznańskich Much, które nieprzerwalnie od 2004 roku są jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na polskiej scenie rockowej – zapowiadają organizatorzy – w związku z zakończeniem wakacji przewidujemy wysoką frekwencję na trybunach ziemnych Toru Regatowego Malta.

Muchy zagrają na specjalnej scenie w niedzielę 30 sierpnia o godzinie 20:00.

Ulica Wrocławska oficjalnie deptakiem

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz