K U L T U R A

Moc ziół w kuchni i w księgarni!

Cukinia z ziołami  Foto: Tomasz Dworek

Co możemy zrobić, by w codziennym życiu ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to powrót do natury. Jedz naturalnie, korzystaj z bogactw Matki Ziemi i dobroczynnej mocy ziół. Ta niedoceniana grupa składników ma Ci wiele do zaoferowania, a autorka będzie przewodniczką po ich świecie.

Agnieszka Cegielska to znana propagatorka naturalnego stylu życia, autorka bestsellerów z cyklu „Naturalnie”. Tym razem przygotowała 60 przepisów na pyszne ziołowe potrawy, które wzmacniają organizm i polepszają nastrój, a jednocześnie pomagają odnowić kontakt z naturalnym rytmem ciała.

Czytelnicy znajdą tu przepisy na pobudzające poranne koktajle, smakowite, krzepiące zupy i lekkie dania, które pozwolą się wyciszyć przed nocnym odpoczynkiem. Dzięki sile naturalnych składników i zawartych w przepisach ziół będzie można nauczyć się, jak żyć w zgodzie z sygnałami płynącymi z wnętrza.

Agnieszka Cegielska – absolwentka dziennikarstwa i studiów podyplomowych z dziedziny zdrowia i zdrowego stylu życia. Dyplomowana konsultantka medycyny ajurwedyjskiej. Wiedzę dotyczącą ziołolecznictwa zgłębiała w Instytucie Medycyny Klasztornej. Od kilkunastu lat związana z telewizją TVN. Wielbicielka otaczania się naturą i sięgania w pierwszej kolejności po to, czym karmi nas Mama Ziemia.

Agnieszka Cegielska, Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie. Premiera książki 10 listopada

Użyte w artykule zdjęcia: Tomasz Dworek

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz