Antoninek Nowe Miasto SieBuduje Zieliniec

Młyn nad Cybiną – nowa deweloperska inwestycja

Młyn nad Cybiną  Foto: materiały informacyjne

Młyn nad Cybiną to deweloperski projekt, w ramach którego zostanie zrewitalizowany historyczny XIX-wieczny młyn przy ulicy Sarniej w Poznaniu, nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i blisko Antoninka.

Młyn nad CybinąW budynku o zróżnicowanej bryle, o wysokości od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych powstaną 133 mieszkania o powierzchni od 41 m kw. do 132 m kw.

Inwestycja będzie się składała z dwóch etapów – w zabytkowej części młyna, która zostanie zrewitalizowana i rozbudowana, znajdą się lofty wkomponowane w tkankę tego budynku. Natomiast od strony Jeziora Swarzędzkiego w ramach II etapu powstaną nowoczesne mieszania w nowo wybudowanym skrzydle, będącym architektoniczną kontynuacją historycznej części.

Mieszkania w ramach I etapu, obejmującego zabytkową część młyna, będą oddawane do stycznia 2018 roku, natomiast II etap zakończy się do czerwca 2018 roku.

Deweloper w ramach części wspólnych wybuduje na dziedzińcu plac zabaw oraz park fitness, a pod młynem znajdzie się podziemna hala garażowa.

Mieszkańcy docenią, nie tylko komfortowy design, ale spotkają się też z klimatycznymi elementami młyna np. wewnętrznymi kolumnami, które kiedyś podtrzymywały stropy młyńskich hal, czy ceglanymi ścianami dziś służącymi jako dekoracja – mówi Michał Wawrzyniak, przedstawiciel inwestora

Użyte w artykule zdjęcia: guid='http://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2016/11/56ZGJs-1200x480.jpg'

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz