K U L T U R A

Mikromusic nad Maltą

Zespół Mikromusic wystąpi przed poznańską publicznością nad jeziorem Maltańskim dokładnie na półmetku tegorocznych wakacji. Po koncercie rozpocznie się Silent Disco.

Będzie to już piąty koncert na pływającej scenie na jeziorze Maltańskim w ramach cyklu Żywiec Miejskie Granie.

Muzyka zespołu Mikromusic to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Głos Natalii Grosiak, liderki tej wrocławskiej grupy, jest prawdziwą wizytówką zespołu. Grupę tworzą również Dawid Korbaczyński (gitara), Robert Szydło (gitara basowa), Robert Jarmużek (piano), Adam Lepka (trąbka i instrumenty perkusyjne) oraz Łukasz Sobolak (perkusja).

Grupa Mikromusic jest zupełnie inna, niż cała nasza krajowa scena muzyczna. I tak niech zostanie, proszę! – mówi Marek Niedźwiecki – podoba mi się przestrzeń muzyczna, realizacja dźwięku, teksty. Od lat jestem zakochany w głosie Natalii i to się nie zmienia.

Teledysk do utworu Takiego chłopaka ma już ponad 10.000.000 wyświetleń. Zespół ma również na swoim koncie nominację do Camerimage za teledysk do piosenki Thank God I’m a Woman, nominowanej obok takich wykonawców jak Depeche Mode i Coldplay.

Koncert zespołu Mikromusic rozpocznie się na Maltańskiej Scenie Muzycznej pomiędzy trybunami Toru Regatowego Malta, a stokiem narciarskim Malta Ski w sobotę (30.07) o godzinie 20:00. Wstęp bezpłatny!

Po zakończeniu koncertu, który odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody, zabawa wcale nie musi się zakończyć. Niemal zaraz po zejściu ze sceny zespołu Taco Hemingway rozpocznie się Silent Disco!

Na czas trwania imprezy zostajecie wyposażeni w wysokiej klasy bezprzewodowe słuchawki – zapowiadają organizatorzy – kiedy je założycie będzie mieli do wyboru trzech Dj-ów, spośród których każdy będzie grał inny rodzaj muzyki.

Muzykę bezpośrednio do naszych słuchawek serwować będą Refugee’s Sound, Hades oraz Pavvel Bukovvski. Start około 22:00.

Silent Disco – za wypożyczenie słuchawek zapłacimy 10,00 zł, trzeba też mieć ze sobą dokument ze zdjęciem, który będzie zastawem.

Mikromusic (Lublin/ Centrum Kultury/ 8.03.2015)

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz