Na widelcu

McDonald’s częstuje poranną kawą, za darmo!

Od 13 października do restauracji McDonald’s w Polsce powraca akcja częstowania poranną kawą, całkiem za darmo. Do wyboru mała kawa biała, mała kawa czarna i małe cappuccino.

Poczęstuj się poranną kawą za darmoPrzez dwa tygodnie restauracje zapraszają wszystkich w godzinach porannych do spróbowania aromatycznej kawy. Do wyboru są trzy rodzaje: mała kawa biała, mała kawa czarna oraz małe cappuccino – serwowanych w opakowaniach na wynos. Co ważne, każdy otrzyma kawę za darmo bez konieczności dokonywania jakiegokolwiek zakupu.

Promocja będzie obowiązywać we wszystkich lokalach McDonald’s w Polsce od 13 do 26 października 2014 roku w godzinach porannych. Z oferty darmowej kawy będzie można skorzystać w godzinach serwowania menu śniadaniowego (a w przypadku restauracji bez oferty śniadaniowej od momentu otwarcia restauracji) do godziny 10:30, a w soboty i niedziele do 11:00.

Ziarna kawy używane w restauracjach sieci pochodzą z plantacji posiadających Certyfikat Rainforest Alliance, który potwierdza, że kawa jest uprawiana z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw farmerów.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz