K U L T U R A

Luxfest #NaFalach

#NaFalach - Luxfest  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Cykl koncertów #NaFalach zyskał nowy format, który wzmocnił ofertę programową tej imprezy. Mowa tutaj o Luxfeście, który z Areny przeniósł się nad Strzeszynek.

Luxfest to wyjątkowy festiwal muzyczny dla całych rodzin. Jest to jedyna impreza rockowa, na której mile widziani są nie tylko dorośli fani, ale i dzieci.

Wymyśliliśmy LuxFest po to, by nasi fani nie musieli zostawiać w domu dzieciaków na czas koncertów. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań – mówił przy pierwszej edycji Robert „Litza” Friedrich, pomysłodawca i szef LuxFestu.

W tym roku Luxfest podzielony został na dwa dni, pierwszy, to dwa mocne uderzenia, gdzie na scenie pojawiła się Coma i Luxtorpeda, i drugi w całości poświęcony młodszej publice.

Niedzielę spędzimy w rodzinnej atmosferze, zapraszamy dzieci, rodziców i dziadków do Rodzinnej Strefy Sztuki LuxArt, gdzie czekać na Was będą liczne warsztaty i atrakcje. Tego dnia odbędą się również wyjątkowe koncerty Arki Noego oraz Kowczeg Noja, czyli dziecięcego zespołu z Ukrainy wykonującego piosenki Arki Noego.

Niedziela #NaFalach

LuxArt – 12:00
Kowczeg Noja – 15:30
Arka Noego – 16:30

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz