SieBuduje Świerczewo

Lokale użytkowe przy Opolskiej do wynajęcia na aukcji!

Opolska osiedle ZKZL  Foto: ZKZL

Miejska inwestycja przy ulicy Opolskiej rośnie z dnia na dzień a pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku jeszcze w tym roku. Na poznańskim Świerczewie tylko w pierwszym etapie powstanie 287 mieszkań. Dla tak dużej społeczności przygotowano również lokale użytkowe z których nowi mieszkańcy będą mogli skorzystać. Już niedługo będzie można wylicytować nowe lokale użytkowe na aukcji przygotowanej przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych.

Osiedle przy ulicy Opolskiej to największa inwestycja ZKZL w historii. To właśnie tutaj, w miejscu powojennych baraków powstaje nowoczesne osiedle.. Od dłuższego czasu przedsiębiorcy dopytywali o tę lokalizację, dlatego spółka wsłuchując się w głosy klientów postanowiła zorganizować aukcję najmu lokali jeszcze we wrześniu – informuje Łukasz Kubiak. rzecznik ZKZL.

Aukcja odbędzie się 30 września o godzinie 12:00. Do wylicytowania będą 4 atrakcyjne lokale użytkowe, usytuowane na parterze budynków znajdujących się w aktualnie budowanych blokach przy ulicy Opolskiej. Lokale usługowe będą mieścić się w bloku numer 1 i 2, których oddanie do użytku planowane jest do końca tego roku. Wszystkie cztery lokale będą w stanie deweloperskim. Tak jak wcześniejsze licytacje odbędzie się ona on-line na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: www.aukcjelokali.pl. W ofercie znajdą się 2 mniejsze lokale o powierzchni 45 i 62 m² oraz dwa większe lokale o powierzchni 78 i 150 m².

Użyte w artykule zdjęcia: ZKZL,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz