SieBuduje

Linea oferuje nowe domy

Dom Etiuda  Foto: Linea

Osoby chcące zamieszkać w budowanej w Dąbrówce Osadzie Leśnej Ruczaj mają od marca większy wybór oferowanych domów. Realizująca inwestycję firma Linea zaproponowała właśnie dwa nowe typy domów. Klientów ma do nich przekonać nie tylko ciekawa architektura, ale również przystępna cena.

etiuda Foto: Linea

Osadę Leśną Ruczaj tworzą domy jednorodzinne o powierzchni od 82 do 127 metrów kwadratowych. Dotychczas można było wybierać między projektami Atrium, Erem i Piano. Teraz oferta została wzbogacona o dwa nowe typy domów – Sonatę i Etiudę.

Sonata to dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni około 102 metrów kwadratowych ze spadzistym dachem. Standardowy projekt zawierać będzie wersje 4 i 5 pokojowe, ale można uzyskać nawet 6 pokoi. Zespół domów zbudowany zostanie łańcuchowo, a więc ściany domów nie będą się stykały. Działki na których zostną wybudowane mają od 250 do 300 metrów kwadratowych. Po ich zabudowaniu pozostanie przynajmniej około 150 metrów na urządzenie ogrodu.

Etiuda natomiast to dom parterowy zbudowany w systemie atrialnym. Powierzchnia użytkowa w zależności od typu to od 98 lub 105 metrów. na tej powierzchni zaprojektowano 4 pokoje, ale dzięki innemu układowi ścianek działowych można zrealizować projekt 5 pokojowy. Poprzez zastosowanie systemu atrialnego zespołu domów, przestrzeń ogrodu – dostępna z większości pokoi, gwarantuje intymność i spokój – podkreślają przedstawiciele dewelopera. Domy te staną na działkach o powierzchni od 250 do 270 metrów. Cena porównywalna z budynkiem typu Sonata stanowić będzie alternatywę dla osób ceniących sobie walory domu jednopoziomowego – dodają pracownicy Linei.

Osada Leśna Ruczaj to nowa inwestycja firmy Linea, powstająca w Dopiewcu, która jest kontynuacją realizowanej od 10 lat Osady Leśnej w Dąbrówce. W pierwszym etapie powstanie 35 domów.

Dom Etiuda Foto: Linea

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz