K U L T U R A

Ladies Night – Tajemnica Filomeny

Tajemnica Filomeny  Foto: materiały prasowe

Tajemnica Filomeny Foto: materiały prasoweJuż 20 lutego wszystkie uczestniczki Ladies Night w Cinema City będą miały okazję zobaczyć przedpremierowy pokaz nominowanej do Oskara „Tajemnicy Filomeny”. Oprócz filmu, na wszystkie Panie będzie czekać moc atrakcji. Bo jak spędzać wolny czas, to tylko aktywnie!

Tematem zbliżającego się spotkania Ladies Night będzie aktywne życie kobiet i to, jak doskonale potrafią one sobie poradzić z codziennymi obowiązkami. Ich lista w dzisiejszych czasach jest przecież coraz dłuższa. Dzięki zaproszonym gościom, Panie dowiedzą się m.in. jak wykonać szybki, ale piękny makijaż, efektywnie ćwiczyć i sprawnie przygotować pyszny posiłek. Praktyczne porady ekspertów sprawią, że czas, jaki kobiety poświęcają na dany punkt dnia, znacznie się skróci. Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na to, co najważniejsze – bycie z rodziną, przyjaciółmi i drobne przyjemności 🙂

Po spotkaniu z ekspertami, czas na deser. 20 lutego uwieńczeniem wyjątkowego wieczoru Ladies Night będzie przedpremierowy pokaz nominowanej do tegorocznych Oskarów produkcji – Tajemnica Filomeny, z doskonałą Julią Dench (James Bond) i Steve Coogan (W 80 dni dookoła świata). Ten doskonały brytyjski film opowiada o losach religijnej Irlandki, która postanawia odnaleźć swojego odebranego jej siłą i oddanego do adopcji syna. Los splata ją z dziennikarzem politycznym, który postanawia pomóc jej odnaleźć ukochane dziecko. Czy dojdzie do wyczekiwanego przez lata spotkania matki i syna? Odpowiedź już 20 lutego podczas Ladies Night w Cinema City.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu Tajemnica Filomeny odbędzie się 20 lutego w Cinema City Poznań Plaza. Start o godzinie 19:30. Drogie Panie obserwujcie dokładnie nasz profil na Facebooku, ponieważ będziemy mieli zaproszenia dla was.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz