KS Waterpolo Poznań – WTS Polonia Bytom – na żywo (spotkanie rewanżowe)

1. kolejka rozgrywek Ekstraklasy w piłce wodnej mężczyzn  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

O godzinie 11:00 w Termach Maltańskich podopieczni Tomasza Różyckiego podejmą w spotkaniu rewanżowym pierwszej rundy Ekstraklasy piłki wodnej WTS Polonię Bytom. We wczorajszym spotkaniu lepsi okazali się poznaniacy pewnie pokonując bytomian 17:7.

Relację z wczorajszego meczu znajdziesz tutaj.

Waterpolo Poznań

14 - 6

WTS Polonia Bytom

• 12:08 MVP dzisiejszego spotkanie: Rafał Bochenski Waterpolo Poznan, Radosław Paczyna WTS Polonia Bytom. Za dwa tygodnie poznaniacy zmierza sie w stolicy z Legia Warszawa. Zapraszamy na relacje. Do zobaczenia!
  • 12:05 Kończymy niedzielne spotkanie. Waterpolo Poznan wygrywa z WTS Polonia Bytom 14:6.
  • 12:03 Ostatnie 5sekund meczu.
  • 12:03 Wykluczenie Oskara Szymonika.
  • 12:02 To juz ostatnie sekundy meczu,ale wciąż gorąco. 14:6
  • 12:00 Piąta bramka dla bytomian dzieki Radosławowi Paczynie. Minuta do konca meczu.
  • 11:59 Przed zakończenie pada jeszcze bramka dla poznaniakow. Bartek Kowalewski ustala wynik na 14:4. Pierwsze wykluczenie dla Maksa Małka. Do konca 1,5 minuty.
  • 11:59 Obroniona piłka przez Domagale. Przy piłce Poznan.
  • 11:56 Time out dla Poznania. 3,5 minuty do konca gry.
  • 11:56 Wykluczenia Rafała Krawczyka. Bytom gra w przewadze. Strzał na bramkę Poznania. Broni Domagała. Do konca meczu 4 minuty. Niecelny strzał Eryka Dziaduka. Szybka akcja Bytomia, odpiera poznański bramkarz. Akcja kończy sie rożnym dla Gości. Sytuacje wykorzystuje Krzysztof Paczyna 13:4.
  • 11:54 Ciekawa akcja w bramce gości. Jakub Goździak strzela i zdobywa gola.
  • 11:53 Zmiana w poznańskiej drużynie. Bramkę opuszcza Misha Yazerski. Zastępuje go Paweł Domagała. Eryk Dziaduk nie traci czasu i zdobywa kolejna bramkę. Do konca spotkania około 6 minut.
  • 11:51 Waterpolo Poznan przy piłce. Szymonik sam na sam z bramkarzem przeciwników. Jest jedenasta bramka, brawo!
  • 11:49 Rzut rożny dla Poznania. Bramka Tomasza Rozyckiego!
  • 11:49 Szczęśliwe zakończenie sytuacji sam na sam. Nie wykorzystuje jej Bytom.
  • 11:48 Start! Rozpoczyna Bytom. Broni Misha Yazerski,ale rzut rożny dla Bytomia.
  • 11:46 Chwila przerwy. Zawodnicy przygotowują sie na ostateczna walkę. Przed nami czwarta kwarta 🙂
  • 11:45 Ostatnie sekundy
  • 11:43 Strzelcem kolejnej bramki Oskar Szymonik!
  • 11:41 Małe nieporozumienie po stronie bytomian. Goście podają do Tomasza Rozyckiego. Zamieszanie, tracimy pilke. Atak na bramkę poznaniakow odpiera Misha Yazerski. Time out.
  • 11:40 Kolejna piękna akcja zakończona celnym strzałem Rafała Bocheńskiego. 8:3
  • 11:39 Ładna odpowiedz Bytomia. Robert Andrzejewski strzela trzecia bramkę dla swojej drużyny. Nieco ponad trzy minuty do konca tej części spotkania.
  • 11:38 Tomasz Rozycki atakuje i mamy kolejna bramkę 7:2
  • 11:35 Skuteczna interwencja Mishy Yazerskiego w bramce poznaniakow. szybki odwet Bartka Kowalewskiego, który ustala wynik na 6:2.
  • 11:35 Bytom wywalczył rzut rożny.
  • 11:35 Pudłuje Oskar Szymonik.
  • 11:34 Bartek Kowalewski nie podwyższa prowadzenia,ale przejmuje szybko pilke.
  • 11:34 Rzut rożny dla Poznania.
  • 11:32 Szczęśliwy początek dla gości- po strzale Radosława Paczyny, 5:2
  • 11:32 Rozpoczyna sie trzecia kwarta. Przy piłce Bytom.
  • 11:29 Kończymy druga kwartę wynikiem 3:0. Prowadzimy 5:1. Po przerwie zmiana stron.
  • 11:27 Piłka poza boiskiem. Minuta do konca. Poznań przy piłce.
  • 11:26 Atakuje Oskar Szymonik, niestety bramkarz gości poradził sobie.
  • 11:25 Wznowienie gry. Sędzia rzuca pilke.
  • 11:25 Bytom wychodzi na prowadzenie. Do zakończenia drugiej kwarty juz tylko 2 minuty 20sek. Time out dla Poznania po obronie Yazerskiego. Na razie prowadzimy 5:1
  • 11:24 Kolejny rzut rożny wywalczył Poznan.
  • 11:23 Bytom nie wykorzystuje sytuacji. Nie ma bramki.
  • 11:22 Waterpolo Poznan przy piłce, gotuje sie w polu. Bramkę strzela Eryk Dziaduk. Na Termach 5:1
  • 11:20 4:1- dzieki kapitanowi poznaniakow.
  • 11:20 Znów strzelają bytomianie. Kolejna,skuteczna interwencja Mishy Yazerskiego. Szybko do akcji włącza sie Jakub Goździak i zdobywa trzecia bramkę. Mamy 3:1.
  • 11:18 Rzut rożny dla Waterpolo Poznan. Faul w ataku Marcina Druli.
  • 11:16 Po przewinieniu Rafała Bocheńskiego, sędzia dyktuje rzut karny. Stylowo broni Misha Yazerski.
  • 11:15 Zawodnicy gotowi do drugiej kwarty. Gwizdek-start. Przy piłce Bytom.
  • 11:13 Pierwsza kwarta zakończyła sie sukcesem dla gospodarzy 2:1. Wracamy za chwile.
  • 11:12 Długo nie czekamy na odwet- kolejna bramkę dla gospodarzy zdobywa Tomasz Rozycki. Do konca 20sekund.
  • 11:12 Rzut karny dla poznaniakow. Przewinienie jung. Do strzału przygotowuje sie Bartek Kowalewski. Zgubił pilke. Na kolejna bramkę musimy jeszcze poczekać.
  • 11:11 Rzut obroniony przez Yazerskiego, przy piłce Oskar Szymonik.
  • 11:10 20 sęk do konca akcji. Piłka dla Bytomia. Obrona poznaniakow spisuje sie na medal.
  • 11:07 Atakuje Bartek Kowalewski,niestety. Time out dla Bytomia.
  • 11:06 Strzał obroniony przez Mishe Yazerskiego.
  • 11:04 Stracona piłka Waterpolo Poznan. Niebezpiecznie w naszym polu, broni Yazerski. Time out i podwójne wykluczenie- Krzysztof Paczyna i Tomasz Rozycki.
  • 11:03 Obroniona bramka przez gości. Bytom przy piłce. Mamy remis- Robert Andrzejewski odpowiada na gola poznaniakow.
  • 11:02 Bytom atakuje, oddaje strzał, słupek. Poznań przy piłce. Strzał Kuby Goździaka,który wywalczył rzut rożny.
  • 11:00 Mamy pierwsza bramkę- strzelcem kapitan poznańskiej drużyny, Tomasz Rozycki.
  • 11:00 Witamy z basenu Term Maltańskich. Przed nami mecz rewanżowy I kolejki Ekstraklasy. Po wczorajszym zwycięstwie Poznania obie drużyny gotowe do walki o 3 punkty w tabeli ligowej. W bramce poznaniaków Misha Yazerski. Zaczynamy!