Sport

Koszt wypożyczenia łyżew pokryje Święty Mikołaj!

Lodowisko na Malcie  Foto: POSiR

Nie dajemy gwarancji na śnieg w Mikołajki, ale na lodowe szaleństwo – tak! Na otwartym dzisiaj na Placu Wolności lodowisku jednocześnie ligać się może kilka osób, ale dla komfortu jady nie więcej niż pięć! Za to 6 grudnia, na Mikołajki miejskie lodowiska na Chwiałce oraz Malcie oferują cenę promocyjną biletów. Wszystkie osoby zapłacą tylko 5 złotych za godzinę! Koszt wypożyczenia łyżew pokryje Święty Mikołaj!

Lodowisko na Malcie Foto: POSiRTo zachęta dla mieszkańców Poznania, aby spędzili ten dzień w sportowej atmosferze. O godzinie 19.00 na lodowiskach rozpocznie się Ice Party, czyli dyskoteka, która dodatkowo rozrusza wszystkich łyżwiarzy.

– Kolorowe światła reflektorów, żywe rytmy płynące z głośników i cenowa promocja to idealna okazja na spędzenie fantastycznej randki na lodzie, a może też i idealna okazja do tego, aby złamać pierwsze lody między dziewczyną a chłopakiem – mówi Zbigniew Madoński, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportów i Rekreacji, zachęcając poznaniaków do spędzenia Mikołajek na lodowisku. – Mikołajki na łyżwach to też świetny prezent dla najmłodszych – dodaje.

Tego dnia mamy nadzieję zobaczyć na tafli wielu Świętych Mikołajów, ponieważ każda osoba, która będzie jeździć na łyżwach w przebraniu Mikołaja, otrzyma w prezencie darmową wejściówkę na lodowisko do wykorzystania przez cały nadchodzący sezon.

Mikołajki na Chwiałce będą trwały od godziny 12.00 do 21.00 a na Malcie już od godz. 8.00 do 23.00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz