Aglomeracja

Komunikacyjnie nakręceni

“Komunikacyjnie nakręceni” to konkurs dla tych, którym bliski jest temat transportu w Poznaniu. Aby wziąć w nim udział wystarczy nakręcić film promujący komunikację zbiorową w mieście. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Każdy ma inne spojrzenie na miasto i jego codzienne funkcjonowanie. Chcielibyśmy poznać te punkty widzenia przedstawione w twórczy sposób i nawiązujące do korzystania z transportu miejskiego, dlatego ogłaszamy konkurs filmowy “Komunikacyjnie nakręceni” – wyjaśnia Iwona Gajdzińska, rzecznik MPK Poznań.

Organizator, którym jest Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, pozostawia uczestnikom pełną swobodę twórczą.

Kładziemy nacisk na nowatorskie podejście i oryginalną, kreatywną prezentację. Chcemy, aby uczestnicy konkursu pokazali ze swojej perspektywy kwestię korzystania z transportu publicznego. Technika jest dowolna, a w konkursie mogą brać udział zarówno pojedyncze osoby, jak i grupy – dodaje Iwona Gajdzińska.

Prace można składać od 4 sierpnia do 18 września osobiście lub drogą pocztową na adres Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu, ul. Głogowska 131/133 60-244 Poznań z dopiskiem “Komunikacyjnie nakręceni”. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 września. Na najlepszą trójkę czekają atrakcyjne nagrody finansowe (1500 zł, 1000 zł i 500 zł) oraz rzeczowe.

Konkurs jest elementem obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu i Dnia bez Samochodu.

Komunikacyjnie Nakręceni

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz