Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
„Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku”
Historyczny tabor MPK na liniach turystycznych
Wybory do Rad Osiedli: Darmowa Komunikacja dla Seniorów i Osób Niepełnosprawnych
Zbliża się termin opłaty podatku od nieruchomości
Anita Lipnicka, koncert promujący “Śnienie”
Święto Ukulelistów
JazZamek#57 – sneaky jesus
Solo na Szelągu vol. 58: Jakub Gonzo Woźniak
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 11 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 10 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
9
inne linie z przystanku:
1
,
2
,
2
,
3
,
3
,
5
,
6
,
7
,
7
,
8
,
8
,
9
,
9
,
10
,
10
,
11
,
11
,
12
,
12
,
13
,
14
,
15
,
17
,
19
,
201
,
213
,
218
,
223
,
przystanek Głogowska/Hetmańska n/ż
Kierunek: Piątkowska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
41
4
25 40
5
27 52
Dębiec PKM
Wspólna
HCP
Traugutta
Pamiątkowa n/ż
Kosińskiego n/ż
Rynek Wildecki n/ż
Różana
Wierzbięcice
Poznań Główny
Dworzec Zachodni n/ż
Park Wilsona n/ż
Rynek Łazarski n/ż
Głogowska/Hetmańska n/ż
Głogowska/Hetmańska n/ż
2 - Rynek Łazarski n/ż
4 - Park Wilsona n/ż
6 - Dworzec Zachodni n/ż
8 - Poznań Główny
10 - Wierzbięcice
12 - Półwiejska
13 - AWF
14 - Serafitek n/ż
15 - Rondo Rataje n/ż
16 - Rondo Rataje
17 - Kórnicka
18 - Kórnicka
19 - Polanka
20 - Łacina
21 - Os. Tysiąclecia
22 - Os. Lecha
23 - Piaśnicka Rynek
24 - Piaśnicka/Kurlandzka
25 - Szwedzka
26 - Szwajcarska
27 - Franowo
28 - Franowo
30 - Szwajcarska
32 - Szwedzka
34 - Piaśnicka/Kurlandzka
36 - Piaśnicka Rynek
38 - Os. Lecha
40 - Os. Tysiąclecia
42 - Łacina
44 - Polanka
46 - Kórnicka
48 - Kórnicka
50 - Rondo Rataje
52 - Rondo Rataje n/ż
54 - Serafitek n/ż
56 - AWF
57 - Łąkowa
59 - Pl. Wiosny Ludów
61 - Aleje Marcinkowskiego
62 - 27 Grudnia
64 - Fredry
65 - Most Teatralny
66 - Poznańska
68 - Wielkopolska
69 - Klin
70 - Nad Wierzbakiem
71 - Sołacz
73 - Uniwersytet Przyrodniczy
74 - Bonin
75 - Św. Leonarda
76 - Os. Winiary
77 - Lutycka Szpital
78 - Piątkowska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911