autobus 14 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 7, 7, 8, 8, 10, 10, 11, 12, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 202, 213, 218, 223, | |||||||
przystanek Głogowska/Hetmańska n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 40 54 01 16 29 44 59 09 14 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 05 15 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 09 14 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 53 57F 13 17F 33 53 13 33 53 13 33 53 57F 13 33 53 13F | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 57F 13 33 53 57F 13 33 53 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 01 26 56 26 56 16 26 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 57F 13 33 53 13F | Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż 1 - Rynek Łazarski n/ż 2 - Park Wilsona n/ż 4 - Dworzec Zachodni 6 - Poznań Główny 8 - Wierzbięcice 10 - Półwiejska 12 - AWF 14 - Serafitek n/ż 16 - Rondo Rataje n/ż 18 - Rondo Rataje 20 - Kórnicka 22 - Kórnicka 24 - Polanka 26 - Łacina 28 - Os. Tysiąclecia 30 - Os. Lecha 32 - Piaśnicka Rynek 34 - Piaśnicka/Kurlandzka 36 - Szwedzka 38 - Szwajcarska 40 - Franowo 42 - Dworzec Zachodni 44 - Rondo Kaponiera 45 - Most Teatralny 48 - Słowiańska 49 - Aleje Solidarności 50 - Lechicka Poznań Plaza 51 - Kurpińskiego 53 - Szymanowskiego 54 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy