tramwaj 9 | inne linie z przystanku: 3, 7, 8, 9, 16, 19, 202, | |||||||
przystanek Fredry | Kierunek: Piątkowska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 31 45 00 06 20 34 49 04 19 34 59 19 39 59 19 39 59 09 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44 58 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44 11 21 51 21 51 21 51 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 | Dębiec PKM Wspólna HCP Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Pamiątkowa Kosińskiego Rynek Wildecki Różana Półwiejska AWF Serafitek Rondo Rataje Rondo Rataje Kórnicka Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje Serafitek AWF Łąkowa Pl. Wiosny Ludów Aleje Marcinkowskiego 27 Grudnia Fredry 1 - Most Teatralny 2 - Poznańska 4 - Wielkopolska 5 - Klin 6 - Nad Wierzbakiem 7 - Sołacz 9 - Uniwersytet Przyrodniczy 10 - Bonin 11 - Św. Leonarda 12 - Os. Winiary 13 - Lutycka Szpital 14 - Piątkowska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy