tramwaj 1 | inne linie z przystanku: 1, 2, 2, 3, 3, 5, 6, 7, 8, 8, 9, 9, 10, 10, 11, 12, 14, 14, 15, 17, 97, 201, | |||||||
przystanek Dworzec Zachodni | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 02 16 30 45 53 00 15 30 39 45 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 14 22G 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 54 04 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 39 06 25 55 25 55 25 55 25 55 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Pamiątkowa Kosińskiego Rynek Wildecki Św. Czesława Wierzbięcice Poznań Główny Dworzec Zachodni 2 - Park Wilsona 3 - Rynek Łazarski 5 - Głogowska/Hetmańska 6 - Głogowska/Hetmańska 7 - Arciszewskiego 9 - Arena 11 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 12 - Ostroroga 13 - Grochowska 14 - Drzewieckiego 15 - Stadion Miejski 16 - Węgorka 17 - Rondo Skubiszewskiego 18 - Budziszyńska 18 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji