tramwaj 1 | inne linie z przystanku: 1, 3, 11, 11, 14, 17, 19, 91, 162, 166, 196, 201, | |||||||
przystanek Os. Czecha | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 28 04 18 34 41 48 03 10 18 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 27 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 50 58S 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 38 52 11 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 35 05 35 05 35 05 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha 1 - Żegrze III 2 - Żegrze II 3 - Żegrze I 4 - Rondo Żegrze 5 - Rondo Żegrze 7 - Rondo Starołęka 8 - Rondo Starołęka 9 - Starołęka Mała 10 - Bystra 11 - Starołęka PKM 12 - Starołęka PKM 13 - Bystra 14 - Starołęka Mała 15 - Rondo Starołęka 16 - Rondo Starołęka 17 - Hetmańska Wiadukt 19 - Rolna 20 - Traugutta 22 - Kolejowa 23 - Głogowska/Hetmańska 25 - Głogowska/Hetmańska 26 - Arciszewskiego 28 - Arena 30 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 31 - Ostroroga 32 - Grochowska 33 - Drzewieckiego 34 - Stadion Miejski 35 - Węgorka 36 - Rondo Skubiszewskiego 37 - Budziszyńska 37 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy