tramwaj 1 | inne linie z przystanku: 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 14, 15, 18, 91, 97, | |||||||
przystanek Wierzbięcice | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 59 13 27 42 50 57 12 27 36 42 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 11 19G 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 51 01 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 36 03 22 52 22 52 22 52 22 52 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Pamiątkowa n/ż Kosińskiego n/ż Rynek Wildecki n/ż Św. Czesława n/ż Wierzbięcice 1 - Poznań Główny 3 - Dworzec Zachodni n/ż 5 - Park Wilsona n/ż 6 - Rynek Łazarski n/ż 8 - Głogowska/Hetmańska n/ż 9 - Głogowska/Hetmańska 10 - Arciszewskiego 12 - Arena 14 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 15 - Ostroroga 16 - Grochowska 17 - Drzewieckiego 18 - Stadion Miejski 19 - Węgorka 20 - Rondo Skubiszewskiego 21 - Budziszyńska 21 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy