autobus 191 | inne linie z przystanku: 191, | |||||||
przystanek Św. Wawrzyńca | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 01 16 31 48 04 19 34 49 04 22 37 52 07 22 37 52 07 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 19 34 47 03 25 45 05 25 44 03 23 43 03 23 43 03 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 01 21 41 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 02 22 42 02 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 02 22 42 02 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 | Os. Kopernika n/ż Jugosłowiańska n/ż Stadion Miejski n/ż Marszałkowska n/ż Rycerska n/ż Ognik n/ż Swoboda Szpitalna Ogrody Żeromskiego n/ż Żeromskiego Niestachowska n/ż Św. Wawrzyńca 1 - Kościelna Tunel 3 - Nad Wierzbakiem n/ż 5 - Maczka 6 - Os. Słowiańskie 7 - Koronna 8 - Św. Leonarda 9 - Os. Powstańców W-wy 10 - Aleje Solidarności 11 - Os. Zwycięstwa n/ż 13 - Połabska n/ż 14 - Wiktoria n/ż 15 - Umultowska n/ż 16 - Umultowska n/ż 17 - Sarmacka n/ż 18 - Stoińskiego n/ż 19 - Strugarka n/ż 20 - Os. Batorego Pływalnia n/ż 21 - Os. Batorego n/ż 22 - Opieńskiego n/ż 23 - Szymanowskiego n/ż 24 - Os. Sobieskiego 25 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy