autobus 191 | inne linie z przystanku: 168, 170, 178, 183, 191, 322, | |||||||
przystanek Os. Powstańców W-wy | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 10 25 43 00 16 31 46 02 17 35 50 05 20 35 50 04 19 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 02 17 35 50 05 20 35 50 05 20 35 52 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 07 20 31 46 59 15 37 57 17 36 55 14 34 54 14 34 54 12 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 10 30 52 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 13 33 53 13 34 54 14 34 53 13 33 53 13 33 53 12 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 13 33 53 13 34 54 14 34 53 13 33 53 13 33 53 12 | Os. Kopernika n/ż Jugosłowiańska n/ż Stadion Miejski n/ż Marszałkowska n/ż Rycerska n/ż Ognik n/ż Swoboda Szpitalna Ogrody Żeromskiego n/ż Żeromskiego Niestachowska n/ż Św. Wawrzyńca Kościelna Tunel Nad Wierzbakiem n/ż Maczka Os. Słowiańskie Koronna Św. Leonarda Os. Powstańców W-wy 1 - Aleje Solidarności 2 - Os. Zwycięstwa n/ż 4 - Połabska n/ż 5 - Wiktoria n/ż 6 - Umultowska n/ż 7 - Umultowska n/ż 8 - Sarmacka n/ż 9 - Stoińskiego n/ż 10 - Strugarka n/ż 11 - Os. Batorego Pływalnia n/ż 12 - Os. Batorego n/ż 13 - Opieńskiego n/ż 14 - Szymanowskiego n/ż 15 - Os. Sobieskiego 16 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy