autobus 886 | inne linie z przystanku: 886, | |||||||
przystanek Bytyń/ | Kierunek: Tarnowo Pdg/Centrum | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
6 7 12 14 16 17 | 10# S 37B S 51S 50S 31S 30# S | Piersko/Rolna Bytyń/Żeglarska n/ż Bytyń/Szkolna Bytyń/ 5 - Witkowice/ 8 - Witkowice/Gorgoszewo Skrzyżowanie n/ż 10 - Młodasko/ 14 - Gaj Wielki/ n/ż 18 - Rumianek/Świetlica n/ż 19 - Rumianek/Szkolna n/ż 20 - Rumianek/Nowa I n/ż 23 - Tarnowo Pdg/Piaskowa n/ż 24 - Tarnowo Pdg/Nowa 26 - Tarnowo Pdg/Centrum | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy