Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zielone czy białe? Korzystajcie z szparagowego sezonu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 KWIETNIA
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Bieg Krokodyla
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
I po wyborach
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
222
nocny
inne linie z przystanku:
159
,
222
,
przystanek Port Lotniczy Ławica
Kierunek: Mogileńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
0
1
2
3
4
23
03D
03
03D
03
03
03
Port Lotniczy Ławica
Port Lotniczy Ławica
2 - Perzycka n/ż
4 - Ławica n/ż
5 - Malechowska n/ż
6 - Os. Bajkowe n/ż
6 - Wieczorynki n/ż
7 - Brzechwy n/ż
7 - Edwardowo n/ż
8 - Leśnych Skrzatów n/ż
9 - Zgorzelecka n/ż
9 - Kolorowa n/ż
10 - Bułgarska/Polska n/ż
11 - Ognik n/ż
12 - Kacza
13 - Kacza Zajezdnia n/ż
14 - Os. Kopernika n/ż
15 - Jugosłowiańska n/ż
16 - Stadion Miejski n/ż
17 - Marszałkowska n/ż
18 - Rycerska n/ż
19 - Marcelińska n/ż
20 - Brzask n/ż
21 - Szpitalna n/ż
22 - Grodziska n/ż
24 - Polna Szpital n/ż
25 - Szylinga n/ż
27 - Rondo Kaponiera
28 - Rondo Kaponiera
29 - Most Teatralny
30 - Zamek n/ż
31 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
32 - Poznań Główny n/ż
33 - Niezłomnych n/ż
35 - Półwiejska n/ż
37 - AWF n/ż
38 - Serafitek n/ż
38 - Rondo Rataje n/ż
39 - Rondo Rataje n/ż
40 - Piłsudskiego n/ż
41 - Os. Oświecenia n/ż
42 - Inflancka n/ż
43 - Wiatraczna n/ż
44 - Os. Tysiąclecia n/ż
44 - Orle Gniazdo n/ż
45 - Os. Lecha n/ż
46 - Kurlandzka n/ż
47 - Os. Zodiak n/ż
49 - Szwajcarska Szpital
50 - Szwajcarska Szpital n/ż
51 - Szwajcarska Centrum Handlowe n/ż
52 - Franowo n/ż
54 - Folwarczna n/ż
55 - Kobylepole n/ż
56 - Schronisko Dla Zwierząt n/ż
57 - Darzybór n/ż
58 - Darzybór n/ż
59 - Schronisko Dla Zwierząt n/ż
60 - Kobylepole n/ż
61 - Piwna n/ż
62 - Browarna n/ż
62 - Ziemowita n/ż
63 - Sobiesława n/ż
64 - Światopełka n/ż
66 - Miłostowo n/ż
67 - Pusta n/ż
68 - Mogileńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911