autobus 168 | inne linie z przystanku: 168, 169, 171, 215, 218, | |||||||
przystanek Słowiańska n/ż | Kierunek: Poznań Główny | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 07 22 41 56 10 20 34 49 04 20 35 50 05 20 35 50 05 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 20 35 50 05 20 37 52 07 20 37 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 08 21 36 51 06 20 40 00 20 36 56 16 36 56 16 36 56 24 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 22 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 19 39 59 19 39 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 39 59 17 37 57 17 37 57 17 36 56 16 36 56 16 36 56 24 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 17 37 57 17 37 57 17 37 57 19 39 59 19 39 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 39 59 17 37 57 17 37 57 17 36 56 16 36 56 16 36 56 24 | Strzeszyn PKM Morszyńska n/ż Kosowska Białczańska n/ż Rzepeckiej n/ż Tułodzieckiej n/ż Strzeszyńska Lisner n/ż Instytut Genetyki n/ż Strzeszyńska n/ż Lutycka Szpital n/ż Trójpole n/ż Os. Powstańców W-wy Aleje Solidarności Wyłom n/ż Księcia Mieszka I n/ż Słowiańska n/ż 1 - Urbanowska n/ż 2 - Przepadek n/ż 3 - Urząd Marszałkowski n/ż 5 - Libelta n/ż 7 - Zamek n/ż 11 - Rondo Kaponiera 12 - Poznań Główny | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy