autobus 163 | inne linie z przystanku: 145, 163, 212, 222, | |||||||
przystanek Rycerska n/ż | Kierunek: Garbary PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 08 23 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 10 25 40 55 10 25 41 01 21 39 59 19 39 59 19 39 59 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 58 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 58 19 39 59 19 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 58 19 39 59 19 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego n/ż Ściegiennego Taczanowskiego Stadion Miejski n/ż Marszałkowska n/ż Rycerska n/ż 2 - Marcelińska n/ż 3 - Brzask n/ż 5 - Szpitalna n/ż 6 - Grodziska n/ż 8 - Polna Szpital n/ż 9 - Szylinga n/ż 11 - Rondo Kaponiera 13 - Rondo Kaponiera 15 - Zamek 16 - Urząd Wojewódzki n/ż 18 - Solna n/ż 21 - Małe Garbary 23 - Garbary PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy