BizNews

Komputronik – teraz również w Niemczech

Wojciech Buczkowski - Prezes Zarządu Komputronik  Foto: Komputronik

Poznańska firma Komputronik założyła niedawno spółkę w Niemczech. Jedynum udziałowcem Komputronik GmbH z siedzibą w Berlinie jest właśnie Komputronik SA.

Wojciech Buczkowski - Prezes Zarządu Komputronik Foto: KomputronikRynek niemiecki jest największym rynkiem w Europie, jest też rynkiem, na którym trudno jest zaistnieć nowym spółkom, szczególnie, jeśli nie są to firmy lokalne, dlatego też zdecydowaliśmy się na założenie spółki niemieckiej, która będzie oddziałem Komputronik SA w Niemczech – Komputronik GmbHpowiedział Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu  – Naszą sprzedaż rozpoczniemy zarówno na dużych jak i mniejszych platformach sprzedażowych – decydujący dla nas będzie koszt wdrożenia naszej sprzedaży oraz spodziewane efekty.

Początkowo nowa spółka będzie prowadziła sprzedaż detaliczną wybranej oferty Komputronik u naszego zachodniego sąsiada korzystając z działających tam platform handlu elektronicznego. Jeszcze w tym roku planowane jest także uruchomienie własnego sklepu internetowego.

W przyszłości firma nie wyklucza także sprzedaży produktów i usług do niemieckich klientów biznesowych. Brana jest również działalność hurtowa.

Komputronik Megastore w Warszawie Foto: Komputronik

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz