K U L T U R A

Kobiety do kina!

Cinema City Ladies Night czerwiec  Foto: Cinema City Ladies Night czerwiec

Cinema City Ladies Night czerwiec Foto: Cinema City Ladies Night czerwiecFestiwal wykwintnych dań, przysmaki z różnych stron świata, a na deser przepyszny duet – Jean Reno i Michael Youn w przezabawnej komedii „Faceci od Kuchni”. Te i inne atrakcje zostały przygotowane dla pań w ramach kolejnego spotkania z cyklu Ladies Night.

Atrakcją poznańskiego spotkania Ladies Night oprócz przedpremierowego pokazu filmowego będzie poczęstunek koktajlowy wykonany przez kawiarnię – zachęca Wojciech Terpiłowski z Cinema City – oczywiście nie zabraknie także podarunków od partnerów wydarzenia.

Wieczór pełen atrakcji zakończy przedpremierowy pokaz filmu Faceci od Kuchni. Paryż, wyśmienite jedzenie oraz ludzie, którzy umieją ugotować wszystko, czyli duet Jean Reno i Michael Youn jako Faceci od Kuchni – opowiada Wojciech Terpiłowski – sympatyczna i rozgrzewająca optymistycznym przesłaniem opowieść o ludziach, którzy połączyli pasję z życiem zawodowym z pewnością przypadnie wszystkim Paniom do gustu.

Organizatorzy chcą, by podczas tego niezwykłego święta kobiet uczestniczki imprezy Kuchenne Ladies Night zapomniały o kaloriach i dietach i dały się oczarować smakiem.

Na imprezę Ladies Night zapraszamy wszystkie Panie do Cinema City w czwartek 28 czerwca o godzinie 19:30.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz