Aglomeracja

Kariera na UEP? Uniwersytet zaprasza na Drzwi Otwarte

uniwersytet ekonomiczny w poznaniu  Foto: uniwersytet ekonomiczny w poznaniu

Przed aula na wszystkich zainteresowanych czekać będą pracownicy i studenci, którzy zaprezentują 5 wydziałów jednej z najstarszych i najwyżej pozycjonowanych w rankingach uczelni ekonomicznych w Polsce.

uniwersytet ekonomiczny w poznaniu Foto: uniwersytet ekonomiczny w poznaniuPrezentacje rozpoczną się w najbliższa niedzielę o godzinie 11:00 w budynku głównym przy al. Niepodległości 10.

Wydarzenie jest okazją do bliższego zapoznania się z ofertą edukacyjną Uczelni, zasadami rekrutacji i infrastrukturą UEP. Stanowi również możliwość poznania przyszłych wykładowców i studentów.

Kształcenie odbywa się na poziomie studiów: pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia, MBA oraz podyplomowych. Ofertę studiów I i II stopnia tworzy ponad 50 specjalności w ramach 5 Wydziałów: Ekonomii, Gospodarki Międzynarodowej, Informatyki i Gospodarki Elektronicznej, Towaroznawstwa oraz Zarządzania. UEP posiada ponadto status centrum egzaminacyjnego Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Biznesowych (EBC*), oferuje także możliwość otrzymania międzynarodowych certyfikatów znajomości biznesowego języka niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego.

Uczelnia ma rozbudowany program stypendialny, komfortowe akademiki oraz programy płatnych staży dofinansowywanych ze środków unijnych. Dysponuje również bogatą bazą ofert pracy i praktyk. Doświadczenie praktyczne można zdobyć także w licznych organizacjach studenckich i kołach naukowych.

W rok akademicki 2011/2012 na studiach zaocznych i dziennych, I i II stopnia zajęcia rozpoczęło prawie 5 tysięcy żaków. Łącznie 12 tysięcy osób zdobywa wiedze na dwu poziomach kształcenia na 24 kierunkach i 105 specjalnościach.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • Przyszli absolwenci UEP badź też studenci, którzy poszukują korepetycji lub chcą ich udzielać mogą skorzystać z […] aby dorobić pare groszy 😉 […] posiada Oferty pracy dla nauczycieli rosyjskiego lub innych przedmiotów w Poznaniu oraz via skype […]