Łazarz

Kamienica na Matejki już nie jest groźna?

"Zielona Perła" już bez lukarny. Matejki otwarta dla ruchu  Foto: lazarz.pl / Janusz Ludwiczak

"Zielona Perła" już bez lukarny. Matejki otwarta dla ruchu Foto: lazarz.pl / Janusz LudwiczakZakończyły się prace związane z rozbiórką lukarny kamienicy znajdującej się przy zbiegu ulic Matejki i Niegolewskich, która groziła zawaleniem. Ulicą Matejki ponownie mogą jechać samochody. Na swoją trasę powróciły również autobusy linii nr 64.

Ulica Matejki pomiędzy Niegolewskich a Limanowskiego była zamknięta dla pieszych i samochodów przez 4 dni. Z objazdów musiały korzystać między innymi autobusy linii nr 64. W weekend wszystko wróciło do normy, gdy zakończono prace rozbiórkowe najbardziej niebezpiecznych elementów fasady kamienicy.

Ekipy, który przez kilka dni ręcznie, przy użyciu tylko najprostszych narzędzi rozbierali lukarnę zakończyli pracę w sobotni wieczór.

Choć zamknięty z powodu zagrożenia fragment ulicy Matejki został otwarty dla samochodów, to z utrudnieniami muszą liczyć się jeszcze piesi. Nadal zamknięta jest część chodnika po stronie kościoła Św. Anny. Przejście odbywa się drugą stroną ulicy.

Najświeższe informacje z Łazarza znajdziesz zawsze na portalu lazarz.pl.

"Zielona Perła" już bez lukarny. Matejki otwarta dla ruchu Foto: lazarz.pl / Janusz Ludwiczak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz