Kostrzyn

Już wkrótce Jarmark Bożonarodzeniowy

Rynek w Kostrzynie Wielkopolskim  Foto:
Rynek w Kostrzynie Wielkopolskim

Takie wydarzenia pięknie wprowadzają nas w klimat zbliżających się Świąt. Kolejne z nich odbędzie się wkrótce w Kostrzynie.

Jarmark Bożonarodzeniowy zostanie zorganizowany na  kostrzyńskim Rynku w sobotę 4 grudnia. Na świątecznych straganach będziemy mogli kupić nietypowe prezenty, wykonywane m. in. przez lokalnych rzemieślników. Będzie to także okazja by wspólnie skosztować na miejscu różnych potraw.

Swoje rękodzieła prezentować i sprzedawać będą Maria Rudnicka, Koło Gospodyń Wiejskich z Gułtów, Siedleczka i Brzeźna, czy Stowarzyszenie Razem.

Będziemy mogli również kupić smalec oraz ciasteczka wykonane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Gułtów. Wypieki i herbatę z maliną polecać będą panie z KGW w Brzeźnie. Dżemy, domowe wypieki i grzańca bezalkoholowego przygotuje natomiast KGW w Trzeku. Różne napoje i potrawy, także na wynos, znajdziemy na stoisku Sezony. Napoje, potrawy, dżemy i powidła kupimy na straganie Domowe Pielesze.

Puduszki, maskotki, ozdoby choinkowe, czy wianki polecać świątecznie będzie na swoim stoisku TuliMuśki Handmade. Na Jarmarku Bożonarodzeniowym będziemy mogli także kupić stroiki, szkło z roślinami, bransoletki, poduszki, lalki.

Na dwóch stoiskach będziemy mogli wybrać świeczki zapachowe. Zestawy sprzedawać będzie Mydlarnia Bubble, a świeczki sojowe Cudnie pachnie – Manufaktura.

Na Jarmark Bożonarodzeniowy w Kostrzynie zapraszamy na Rynek w sobotę 4 grudnia od 16:00 do 20:00.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz