Łazarz

Jubileusz Klubu Krąg

Jubileusz Klubu Krąg  Foto: lazarz.pl / Janusz Ludwiczak

Jubileusz 35-lecia Klubu Osiedlowego Krąg był okazją do zorganizowania spotkania, podczas którego było wiele okazji do wspomnień, podziękowań i oczywiście występów.

Klub działa nieprzerwanie od 1980 roku i jest ważnym miejscem integrującym mieszkańców Łazarza. Mogą oni brać udział w zajęciach blisko 40 sekcji i kół tematycznych zarówno dla seniorów jak i najmłodszych, od koła robótek ręcznych po zajęcia taneczne, kursy językowe czy warsztaty z robotyki.

Moja przygoda z Kręgiem rozpoczęła się wiosną 1985 roku, kiedy razem Jerzym Rogalem założyliśmy klub PTTK – mówił podczas jubileuszowego spotkania Janusz Heller, kierownik Klubu, cytowany przez portal lazarz.pl – tak później zostałem powołany na kierownika.

Podczas tego wyjątkowego spotkania wystąpił miedzy innymi chór Pasja, który powstał z połączenia zespołu Wiosenne Krokusiki i Łazarski Krąg. Można było również podziwiać występy uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina i Policealnego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena z Zespołu Szkół Muzycznych, aktor Tadeusz Falana, Collegium Cantorum, Alina i Krzysztof Galasowie.

Na zakończenie uroczystości pojawić się tort z 35 świeczkami i urodzinowy szampan.

Najświeższe informacje z Łazarza znajdziesz zawsze na portalu lazarz.pl.

Jubileusz Klubu Krąg

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz