Wilda

Gemela przy Riverparku

Gemela przy inwestycji River Park (4)  Foto: Straż Miejska

Przy ul. Bielniki powstaje nowe osiedle. Niestety obok budynków River Park wyrosły także wysypiska odpadów budowlanych. W trakcie interwencji strażników okazało się, że odpady pochodzą z nowych mieszkań, które wykańczane są na zlecenie właścicieli.

Opakowania po farbach i elementach wyposażenia, gruz budowlany i wiele innych a w śród nich list przewozowy i rachunki z adresem remontowanych mieszkań. W obydwu przypadkach strażnicy skontaktowali się zarówno z osobami odpowiedzialnymi za bałagan oraz z przedstawicielem administracji osiedla.

Funkcjonariusze budowlanym bałaganiarzom przedstawili zasady gromadzenia odpadów oraz uzgodnili termin ich uporządkowania. Dopiero po interwencji administracja przed blokiem podstawiła kontenery, do których trafiły wszystkie śmieci.

Pracownicy ochrony zostali zobowiązani do przekazywania informacji o każdym kolejnym takim przypadku. Jeżeli uwagi administracji nie zdyscyplinują nieuczciwych przedsiębiorców interweniować będą strażnicy – informuje Przemysław Piwecki – rzecznik Straży Miejskiej.

Gemela przy inwestycji River Park (3)

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz