K U L T U R A

Garou w Arenie – fotorelacja

LP-4664  Foto: Ewelina Jaskowiak

Garou z okazji 20-lecie swojej pracy artystycznej wystąpił w Hali Arena.

W ramach trasy koncertowej po Polsce pochodzący z Kanady niezwykle uzdolniony Garou przybył do Poznania. Koncerty z jego udziałem zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Sam artysta wzbudza wiele pozytywnych emocji. Trudno się temu dziwić. Niezwykle charyzmatyczny artysta o pięknym głosie przyciąga rzesze ludzi. Koncert rozpoczął się o godzinie 19:00 w wypełnionej niemal po brzegi Arenie i trwał niespełna dwie godziny. Garou podczas koncertu zaprezentował wiele znanych utworów. Z repertuaru wybrał bardzo dynamiczne i różnorodne piosenki. Zaśpiewał oczywiście swoje największe hity, czyli Sous le vent, Reviens, Seul, Gitan czy Stand up. Ponadto fani mogli posłuchać również popularnych utworów Alicii Keys, The Beatles i Elvisa Presleya czy też z musicalu, w którym grał główną rolę – Dzwonnika z Notre Dame.

Był to ostatni koncert w trwającej od końca października trasie koncertowej po naszym kraju. W tym czasie artysta odwiedził Zabrze, Warszawę, Wrocław, Kraków, Lublin i Poznań.

Tekst: Ewelina Jaśkowiak

Użyte w artykule zdjęcia: Ewelina Jaskowiak

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz


  • Super koncert.Garou stworzył atmosferę kameralnego występu w małym klubie, przy doskonałym kontakcie z publicznoscią. Bywalem już na koncertach ale tak rodzinnej atmosfery nigdy jeszcze nie zaznałem.

  • Koncert był rewelacyjny! Atmosfera wspaniała. Artysta “porwał” publiczność. Jestem pod wielkim wrażeniem Garou, zresztą nie pierwszy już raz 🙂
    Aż żal było wychodzić z Areny…