Lifestyle

Flagowiec 5G i słuchawki od realme

realme X50 Pro red green  Foto: realme

Marka realme, która oficjalne weszła na nasz rynek na początku kwietnia, właśnie ogłasza wprowadzenie dla polskich klientów nowych produktów. W drugim tygodniu maja zadebiutują flagowiec realme X50 Pro, realme 6 Pro oraz słuchawki Air Buds.

O wejściu chińskiego producenta i produktach z którymi zadebiutował pisaliśmy więcej tutaj.

Wśród majowych nowości znalazł się pierwszy flagowiec realme X50 pro obsługujący sieć 5G.

Jako pierwszy smartfon tej marki został uzbrojony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 865. Procesor w technologii 7 nm z wydajnymi rdzeniami A77 może osiągnąć prędkość zegara do 2,84 GHz. Obsługuje technologię Desktop Forward Rendering zapewniającą niesamowity realizm oraz pierwszy w historii sterownik GPU w urządzeniach mobilnych z możliwością aktualizacji.

Zrobimy nim zdjęcia korzystając z aparatu Hawk Eye AI z 64-megapikselową matrycą. Znalazł się w nim również 32-megapikselowy ultraszerokokątny aparat selfie In-Display. Smartfon został wyposażony w wyświetlacz Super AMOLED o częstotliwości odświeżania 90Hz.

X50 Pro jest też wyposażony w antenę surround 360 °, co stanowi 200% więcej niż standardowe telefony 4G. – przekonuje producent – X50 Pro 5G potrafi także inteligentnie przełączać się między trybami 4G, a 5G, zmniejszając w ten sposób zużycie energii o 30%.

Telefon został wyposażony w rozwiązania umożliwiające superszybkie ładowanie o mocy 65W SuperDart.

Tego samego dnia swoją premierę w Polsce będą miały bezprzewodowe słuchawki od realme Air Buds. Są to pierwsze takie słuchawki od realme. Coraz częściej jako konsumenci sięgamy po tego typu produkty. Czy producent wykroi dla siebie kawałek z tego tortu?

Air Buds wyposażono w niestandardowy układ R1 z łącznością Bluetooth 5.0 o bardzo niskim opóźnieniu, który umożliwia natychmiastowe i stabilne połączenie między słuchawkami dousznymi a smartfonem – opisuje producent.

Przedstawiona specyfikacja wygląda zachęcająco. Słuchawki mają 12-milimetrowy dynamiczny wzmacniacz basów, a bateria ma pozwolić na 17-godzinną możliwość słuchania muzyki. Do tego są one wyposażone w inteligentne elementy sterujące i eliminujące szumy z otoczenia.

Nowe produkty realme zadebiutują oficjalnie na naszym rynku we wtorek 12 maja. Wtedy też poznamy ceny.

 

Użyte w artykule zdjęcia: realme

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz