Sport

MMA – waczyć będzie 300 zawodników

junior84  Foto: almma.pl

junior84 Foto: almma.plNawet ponad 300 zawodników z całej Polski może wystartować w finałach Amatorskiej Ligi MMA – ALMMA 66, które rozgrywane będą w ten weekend w Luboniu i Poznaniu.

Walki podzielone zostały na różne kategorie wiekowe i wagowe. Ważenie zawodników, weryfikacja i walki eliminacyjne odbywać się będą w sali LOSiR w Luboniu, natomiast walki finałowe MMA w sali AWF Citizen w Poznaniu.

Wszyscy zawodnicy, którzy wezmą udział na ALMMA 66 Poznań otrzymują specjalnie zrobioną koszulkę na tę okazje – informują organizatorzy zawodów – pierwsza trójka zwycięzców w poszczególnych kategoriach otrzymuje nagrody rzeczowe od sponsorów, medal specjalnie stworzony na ALMMA 66 Poznań oraz dyplom.

Dodają również, że wszyscy finaliści OFS i FC walczący w Poznaniu w dużym octagonie otrzymują spodenki od sponsora stworzone specjalnie na finały.

Walki finałowe, które będzie obserwować grupa promotorów kilku zawodowych organizacji MMA, będą się toczyć w profesjonalnym oktagonie – dodają organizatorzy.

Walki eliminacyjne rozpoczną się w hali LOSIR w Luboniu przy ulicy Kołłątaja 2 w sobotę (18.10) od godziny 10:00. Wyłonią one finalistów, a ci zmierzą się w turnieju finalowym, który odbywać się będzie na hali AWF – CITYZEN w Poznaniu przy Drodze Dębińskiej 10c od godziny 20:00.

Bilet wstępu na finały kosztuje 30 złotych.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz