DLA STUDENTA

Finał Autostrady do kariery

Autostrada Wielkopolska  Foto: Autostrada Wielkopolska

W ramach wspólnego przedsięwzięcia Autostrady Wielkopolskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego trójka stypendystów przez sześć miesięcy prowadziła blog ekspercki oraz zdobywała praktyczną wiedzę. Wspólnie przygotowali 30 tekstów, a każdy z nich otrzymał solidne 6 miesięczne stypendium.

Autostrada Wielkopolska Foto: Autostrada WielkopolskaStudenci z Wydziału Gospodarki Międzynarodowej o specjalności Logistyka Międzynarodowa: Piotr Becela, Rafał Kuźniarek, Paweł Suśniak razem z naukowymi i zawodowymi opiekunami redagowali blog dotyczący autostrad w Polsce i Europie.

Studenci, w roli redaktorów bloga, opublikowali 30 tekstów analizujących technologiczne, ekologiczne oraz finansowe aspekty funkcjonowania autostrad, sporo uwagi poświęcono także zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem w ruchu autostradowym oraz edukacji polskich kierowców w zakresie poprawnych zachowań na drodze. Konstrukcja bloga pozwalała czytelnikom na zadawanie pytań autorom tekstów, komentowanie wyników ich prac i podjęcie dyskusji.

Korzyści ze współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego z prywatnymi podmiotami są nieocenione. Dzięki takim projektom możemy się spodziewać, że najlepsi studenci, zasilą kadrę managerską współpracujących z uczelnią firm, stając się wizytówką zarówno firmy, jak i uczelni” – zauważa prof. Elżbieta Gołembska, opiekun merytoryczny projektu.

Link do bloga: http://www.a2dokariery.autostrada-a2.pl/

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz