K U L T U R A

Filmowy Minimaraton Fantastycznych Zwierząt

ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych Zwierząt to  wręcz idealna propozycja dla fanów pełnego magii uniwersum serii Harry’ego Pottera!

Klimatyczny wieczór w stworzonym przez fenomenalną J.K. Rowling tajemniczym świecie czarnoksiężników – zapowiada Anna Winsz, jedna ze współorganizatorek tego wydarzenia – na wielkim ekranie pojawią się dwie części spin-offu serii o Harrym Potterze.

Premierowo będzie to film Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Magiczne zaklęcia, fantastyczne przygody, niecodzienni bohaterowie, świetne efekty specjalne, genialna atmosfera i dobry humor – to wszystko sprawi, że na czas seansu zapomnisz o realnym świecie. Zobaczymy także film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.

ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych Zwierząt rozpocznie się w Multikinie Malta i Multikinie 51 w piątek 16 listopada o godzinie 22:00.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 21,00 do 35,00 zł. Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Multikina Malta i Multikina 51! Oto pytanie konkursowe:

Aktor grający postać Gellerta Grindelwalda ma w swej kolekcji nagród także Złote Globy – za jaki film ją otrzymał?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@lepszyPOZNAN.pl do środy (14.11) do godziny 19:00. Skontaktujemy się tylko ze zwycięzcami.

Użyte w artykule zdjęcia: © 2017 Warner Bros. Entertainment Inc. All Rights Reserved

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz