Antoninek

Festyn dla Filipa

Festyn u Antoninkowych Skrzatów  Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

Taniec, konkursy, loteria, domowe smakołyki… atrakcji podczas charytatywnego festynu dla Filipa nie zabraknie. Wszystkie zebrane podczas tego wydarzenia bejmy będą przeznaczone na jego leczenie.

Festyn zostanie zorganizowany w przedszkolu Antoninkowe Skrzaty w poznańskim Antoninku w najbliższą sobotę.

Chłopiec ma 17 lat, a od ponad 10 zmaga się z rzadką chorobą metaboliczną, a jego życie zależne jest od przyjmowania leku, którego miesięczny koszt to 40.000,00 złotych – wyjaśnia Natalia Krawczyk z przedszkola – chcemy więc dać mu trochę nadziei i pokazać, że może liczyć na wsparcie, zwłaszcza że Filip jako dziecko należał do naszych Skrzatów.

Podczas festynu będzie można brać udział w licznych konkursach, będzie loteria fantowa, a także wuchta zabaw organizowanych przez animatorów z Filharmonii Pomysłów. Nie będziemy teraz zdradzać szczegółów, by nie psuć niespodzianki. Możemy zdradzić jedynie, że będzie bardzo tanecznie, muzycznie i radośnie.

Zatroszczymy się również o to, żeby nie zabrakło wam siły i energii do wspólnych harców – dodaje Natalia Krawczyk – nasze panie kucharki przygotują smakołyki, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne podniebienia.

Na gości czekać będą na pewno racuchy, ale będzie również chłodnik czy żurek. Zadowoleni będą również miłośnicy słodyczy. Rodzice zaprzyjaźnieni z przedszkolem przyniosą domowe wypieki przyniosą.

Jedyne więc co musicie ze sobą zabrać to dobry humor i hojne serca – zachęca Natalia Krawczyk.

Zapraszamy na festyn do przedszkola Antoninkowe Skrzaty przy ul. Św. Kingi 1A (Antoninek) w sobotę 18 czerwca od godziny 10:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz