Luboń smaczneGO

Festiwal Smaków Food Trucków w Luboniu

Food truck  Foto: lepszyPOZNAN.pl / tab

Z niemal 20 food trucków będziemy mogli kosztować różnych dań, które serwowane będą podczas II Festiwalu Smaków Food Trucków w Luboniu już w najbliższy weekend.

Najbliższe dni zapowiadają się wyjątkowo smacznie. Będziemy mieli możliwość spróbować dań wytrawnych i na słodko, pikantne i łagodne, mięsne i wegetariańskie.  

Oprócz różnorodnych dań, goście festiwalu będą mogli odpocząć w strefie chill outu i zagrać w grę terenową – zapowiadają organizatorzy – całość odbędzie się w formie food courtu.

Na parkingu przy Outlecie Factory swymi daniami kusić będą Pan Baozi (chińskie bułeczki baozi), Cactus (kuchnia meksykańska), Gruzin (kuchnia gruzińska), Beef’N’Roll (burgery), Food Cab (zapiekane buły), Kurtosz Kołacz (węgierskie ciastka kominkowe), Jack Burger (burgery), Arizona Pastrami (amerykańskie pastrami), Fresh Donuts (pączki z dziurką), Kultowe Zapiekanki (klasyka polskiego street foods), Wyciskamy (lemoniada z cytrusów), Belgijki (frytki duże, grube i chrupiące), Burger Shop (burgery), Churros Amigos (hiszpańskie pączki), Amigo Food Truck (kuchnia tex-mex) oraz Węgierska Fabryczka (langosze).

II Festiwal Smaków Food Trucków w Luboniu odbywać się będzie na parkingu przy Outlecie Factory Poznań od piątku do niedzieli (25-27.09). W piątek i sobotę zapraszamy od 12:00 do 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. 

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / tab, TeDe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz