K U L T U R A

Epizod z Teatrem Nowym

Teatr Nowy w Poznaniu  Foto: fotopolska

Teatr Nowy w Poznaniu Foto: fotopolskaW Teatrze Nowym trwają prace nad nowym przedstawieniem w reżyserii Radosława Rychlika. Ponieważ sztuka podejmie problemy segregacji rasowej, rasizmu, ksenofobii i nietolerancji teatr poszukuje osób do ról epizodycznych.

Ogłaszamy casting do ról epizodycznych w przedstawieniu teatralnym, które w Teatrze Nowym wyreżyseruje Radosław Rychcik. – informuje Piotr Delimata, rzecznik prasowy teatru. Próby rozpoczną się 10 stycznia i będą trwały do 22 marca 2014. Poszukujemy tylko osób o innym kolorze skóry niż biały. Mile widziane zdolności taneczno-wokalne i dobra znajomość języka polskiego. Zgłoszenia zawierające aktualne zdjęcie prosimy przesyłać na adres: j.piechowiak@teatrnowy.pl

Radosław Rychcik jest reżyserem teatralnym. Urodził się 1 stycznia 1981 roku w Ciechanowie. Skończył polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim i reżyserię w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Reżyser tak buduje swoje przedstawienia, aby jak najsilniej działać na emocje. Bada wytrzymałość widzów, a także stawia graniczne wymagania swoim aktorom. – pisze o nim Monika Mokrzycka-Pokora. Na koncie ma nagrody wielu festiwali i konkursów.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz