K U L T U R A

ENEMEF: Gwiezdnych Wojen

Fani gwiezdnej sagi na ten dzień czekali już od dawna. Atmosfera przed premierą była umiejętnie podgrzewana i wreszcie jest. Na ekrany trafia najnowszy film Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi.

ENEMEF: Gwiezdnych Wojen z Ostatnim Jedi Minimaraton to najnowsza odsłona najpopularniejszej i najbardziej kultowej filmowej serii na świecie! – przekonuje Anna Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmmowe – dwie części nowej trylogii, w tym premierowo wyczekiwany przez fanów Ostatni Jedi, przeniosą widzów do odległej galaktyki, gdzie losy kultowych bohaterów przeplotą się z zupełnie nowymi postaciami.

Dziś, a więc w dniu światowej premiery  najnowszej części gwiezdnej sagi, czeka nas zachwycająca kosmiczna sceneria, wciągające historie, niesamowite efekty, urzekające droidy, miecze świetlne i wielkie emocje.

Podczas minimaratonu Gwiezdnych Wojen zobaczymy Przebudzenie Mocy oraz oczywiście premierowo film Ostatni Jedi.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 25,00 do 30,00 zł.

Na nocny minimaraton filmowy ENEMEF: Gwiezdnych Wojen zapraszamy do Multikina Malta i Multikina 51 listopada od godziny 22:00.

Więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

PRZEBUDZENIE MOCY – Siódma odsłona kultowych Gwiezdnych wojen, otwierająca najnowszą, trzecią trylogię. Akcja filmu ma miejsce 30 lat po wydarzeniach z “Powrotu Jedi”, obok znanych postaci pojawiają się zupełnie nowi bohaterowie i to wokół nich toczy się opowieść. Luke Skywalker przepada bez wieści, a podczas jego nieobecności Najwyższy Porządek rośnie w siłę i zagraża pokojowi w galaktyce. Pustynna zbieraczka złomu Rey oraz Finn, który uciekł z oddziału szturmowców łączą siły z Hanem Solo i Chewbaccą, aby przywrócić nadzieję na ocalenie.

J.J. Abramsowi udało się idealnie odtworzyć klimat starej trylogii, którą pokochały miliony fanów i spełnił ich oczekiwania pod każdym względem.

OSTATNI JEDI – Wyczekiwana kontynuacja “Gwiezdnych wojen: Przebudzenie Mocy” z 2015 roku. Rey, którą poznaliśmy w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi.

Niezwykła historia, świetne postacie, rewelacyjne efekty i fenomenalna muzyka. To kolejna, pełna mocy opowieść, która przenosi widzów do fantastycznego świata i dostarcza niesamowitych wrażeń.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz