K U L T U R A

Dragon Folk Fest

Dragon Folk Fest  Foto: Dragon Folk Fest

Dragon Folk Fest Foto: Dragon Folk FestDo imprezy Dragon Folk Fest 2013 zostało nieco czasu, ale zespoły które chciałby na niej wystąpić mają na zgłoszenie tego czasu naprawdę niewiele.

Już teraz zapraszamy na Dragon Folk Fest, który odbędzie się w Klubie Dragon w sobotę 15 czerwca. Do końca maja mogą natomiast zgłaszać się zespoły i soliści, którzy chcą wziąć udział w konkursie o Grand Prix ZŁOTA FUJARA. Organizatorzy czekają na zgłoszenia od muzyków grających muzykę z szeroko pojętego nurtu folk, world i etno.

Zgłoszenia do konkursu zbieramy pod adresem mdk@krzyk.pl w tytule: Złota Fujara 2013 do piątku 31 maja – wyjaśniają organizatorzy – każde zgłoszenie powinno zawierać krótką informację o zespole, potrzeby techniczne oraz trzy utwory w formie audio lub video bądź link zawierający taki materiał.

Zespoły, które zakwalifikują się do konkursu poznamy 3 czerwca.

Finał konkursu odbędzie się w Klubie Dragon 15 czerwca – dodają organizatorzy – nagrodą główną jest GRAND PRIX „ZŁOTA FUJARA” oraz nagroda pieniężna 3000,00 złotych, którą przyzna niezależne jury na zakończenie Dragon Folk Fest 2013.

Festiwalowi towarzyszyć będzie również jarmark, podczas którego prezentować się będą twórcy ludowi, artyści niezależni oraz osoby produkujące żywność według oryginalnych, starych receptur. Oferujemy nieodpłatne miejsce handlowe – zachęcają organizatorzy. Początek jarmarku planowany jest na godzinę 11:00.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w Jarmarku. Można wysłać maila na adres damian@fabrika.com.pl, pisząc w tytule: “DFF 2013 jarmark”.

http://www.youtube.com/watch?v=M6j-X-q9hHY

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz